02/Aralık/2013, 11:43 - 
AŞURE GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI

AŞURE GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI

Aşure Günü Geçtiğimiz Cumartesi Günü Gerçekleştirildi

               Vakfımız Kadın Kollarının bir etkinliği olarak düzenlenen ve geleneksel hale gelen Aşure Günü etkinliği geçtiğimiz Cumartesi günü Vakıf merkezimizde gerçekleştirildi.

               Etkinliğimize, çok sayıda üyemiz, Bursa içinden ve ilçelerinden dernek başkanları, misafirler, siyasi partilerimizden Cumhuriyet Halk Partisi Yıldırım İlçe Teşkilatından ilçe başkanı ve bir grup, yine Saadet partisi Gürsu İlçe başkanı, yöeticileri, üyeleri ve Gürsu Belediye Başkan adayı Salih Kocatepe katıldılar.
               Vakıf Başkanı Güngör Şahin ve diğer hazır olduğu ve gelen misafirleri karşılamak , ağırlamak ve uğurlama konularında titiz davrandıkları gelen herkesin memnuniyet içinde oldukları görüldü. Aşure günü etkinliği ile hrmşerilerin bir araya gelmesi ve hoş sohbet içinde fikir teatilerinde bulunması, eskilerin yad edilmesi görülmeye değerdi.
                Gelen misafirlerimiz, Aşure günümüze iştirak etmekten duydukları memnuniyeti kısa konuşmalarla dile getirdiler. Kadın kolları Başkanı Halide Subaşı' da, güne iştirak ettikleri için çok teşekkürlerini ve her zaman yapılan etkinliklerde aralarında bulunmaları temennilerini iletti.
               


AŞURE AYI 2013


YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası