09/Temmuz/2014, 12:53 - 
RAMAZAN GIDA PAKETİ

RAMAZAN GIDA PAKETİ

Vakfımız Ramazan Gıda Paketlerini Dağıttı

               Vakfımız yönetimi ilkleri yapmaya devam ediyor. Bu güne kadar yapılmamış olan gıda paketi dağıtma etkinliği bu yönetimimize nasip oldu.
                 Ramazan ayı girmeden yönetim kurulumuz 2014 yılı Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtmaya karar vermiştir. Bu dağıtılacak erzakların organizasyonu için bir komisyon kurulmuş ve bu Komisyon çalışmaları sonucunda Ramazan ayı girmeden erzak paketlerini, Vakıf merkezinde, Osmangazinin köylerinde, Karacabey, Kemalpaşa ve İnegöl gibi.... ilçelerimizde dağıtmıştır. Bu dağıtımda Yöneticilerimizin tespitleri, ilçe derneklerimizin ve bazı mahalle muhtarlarının tespitleri sonucunda belirlenen ihtiyaç sahiplerine verilmiştir.
                  Bu erzak paketlerinin maliyeti Vakıf yöneticilerimiz ve bazı gönüllü üyelerimiz tarafından finanse edilmiştir. Maddi ve Manevi destekte bulunana herkese sonsuz teşekkürler ederiz.
                 Bilinmelidir ki, Vakıflar vakfedenlerin bağışları ile yaşarlar ve büyürler. Vakıfların var olan dua ve beddualarının bilinci içinde yapılan hizmetlerin yerini bulmasında azami gayret sarfedilmektedir. Bu çerçevede, yapacağınız bağışlarınızın kuruşunun dahi heba edilmediğinin bilinmesini isteriz. Sloganımız,

                   VAKFET YAŞAT YAŞA


RAMAZAN GIDA PAKETİ


YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası