24/Kasım/2014, 11:24 - 
ÖĞRETMENLER GÜNÜ

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

    Öğretmenler, Uluslarının geleceğini hazırlayan irfan ordusunun bir neferidir. "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" diyen maneviyatın evlatları ve "Gelecek gençlerin, gençlerde öğretmenlerin eseri olacaktır." diyen M.Kemal Atatürk'ün öğretmenleri ile eğitim; ulusun temeli, geleceğin aynası, yükselişi, çağdaşlaşmanın ve refahın asli unsuru olacaktır.

 

           Öğretmenleri olmayan ve eğitimine dolayısıyla kültürüne yeteri kadar önem vermeyen ülkelerde kaos yaşamaya, zamanla gelişmiş ülkelerin kölesi olmaya ve hatta yok olmaya mahkum olurlar. Bu nedenle, ülkeler öğretmenlerine sahip çıkılmalı, onları çağdaş, milli ve manevi değerlere sahip çıkan, hoşgörülü, sevecen ve kucaklayan bir anlayış içinde yetiştirmelidir.
 
             Bu çerçevede, tüm öğretenlerin ve mesleği kutsal Öğretmenlerimizi her gün 24 Kasım Öğretmenler günü gibi hatırlanmalı ve ona göre davranmalıyız.

                 TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN BU ÖZEL GÜNLERİNİ KUTLARIZ.

 


                                                                                                          Güngör Şahin
                                                                                                              Başkan
                                                                                                       Yönetim Kurulu AdınaYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası