20/Haziran/2015, 14:50 - 
RAMAZAN BEREKETİ

RAMAZAN BEREKETİ

Erzak Paketleri Yerine Ulaştı.

       Bereketin, Bolluğun, Hoşgörünün, yardımlarım ve iyiyliklerin ayı olan Ramazan ayı geldi. Dolayısıyla Ramazan ayına maddi imkansızlıklarla giren çevremizden insanlara yardım etmek görevlerimiz arasındadır. Bu nedenle, Başta Başkanımız Osman Nuri Başaran ve Yönetim Kurulu üyerleri bir aylık yoğun bir çalışma temposu ile 1000 adet erzak paketi, bir kısmı Vakıf gelirlerinden bir Kısmı Yönetim Kurulu üyelerinden, bir kısmıda hayırsever iş adamlarımız, politikacılarımız ve bürokratlarımız tarafından yapılan bağışlarla temin edilmiştir.

       Hazırlanan bu erzak paketleri, Bursa merkezinde ve İlçelerinde bulunan Artvin Dernekleri ve Artvinli muhtarlar aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Bu sayede 1000 adet aileye erzak yardımı yapılarak insanlarımızın bir nebzede olsa rahat bir nefes almasına ve ihtiyacının giderilmesine yardımcı olmaktan mutluluk duyulmuştur. Bu yardımlar artarak devam edecektir.

       Böylelikle Vakfın ana görevlerinden olan yardımı gerçekleştirmiş olmaktayız. Bundan sonrada artarak büyüyeceğini sandığımız bağışlar ile bir çok hizmet gerçekleştirmeyi planlamaktayız.


                                   
                                                                        VAKFET YAŞAT YAŞA


RAMAZAN BEREKETİ


YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANI OSMAN NURİ BAŞARAN
 
FOTO GALERİ
 
VİDEO GALERİ
 
ARTVİN HABERLERİ
 
REKLAM
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
GENEL KURUL BURS BAŞVURUSU SONA ERDİ 2023-e MEKTUP BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN YEMEK
 
E-POSTA LİSTESİ
 
EN SON YORUMLANAN HABERLER
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası