15/Şubat/2017, 16:23 - 
BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN YEMEK

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN YEMEK

Kadın Kolları Yemek Düzenledi

         Kadın Kollarımızın düzenlemiş olduğu Birlik ve Beraberlik Yemek organizasyonuna Bursa Mv.Emine Yavuz Gözgeç,  Yusufeliler Dernek Başkanı Eğitimci Abdurrahman Aslan, Vakıf Başkanı Osman Nuri Başaran, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı ve üyeleri Davutdede Mahallesi Muhtarı Hatice Çınar, Artkaf Yönetim Kurulu Üyesi Osman Çelik, Artkaf Kadın Kolları Başkanı Hacer Özyürek ve  davetlilerin katılımı ile Özçelik Et Dünyasında gerçekleştirildi.
         Yemekte konuşan Kadın Kolları Başkanı Ayla Ünal Yılmaz "bu günlerde birlik beraberliğe daha çok ihtiyaç duyuyoruz, bu nedenle buraya katılmış olmanız çok önemliydi. Herkese teşekkür ederim." dedi
          Vakıf Başkanı Osman Nuri Başaran "Her başarılı aile reisinin arkasında bayan vardır ilkesiyle, Vakfımızın ilerlemesinde ve başarısında kadınları rolü çok olacaktır. Bu organizasyonu düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkür eder, davetlilere hoşgeldiniz diyorum." dedi
           Daha sonra söz alan Bursa Mv.Emine Yavuz Gözgeç "aranızda olmaktan mutluluk duydum. İmkanım oldukça daima yanınızdayım. Gelininiz olarak üzerime ne görev düşerse yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın." dedi ve yemek organizasyonunda emeği geçenlere teşekkür etti. Ayrıca Kendilerine bir Artvin ve ilçelerini resmedildiği bir tablo hediye edildi.
          Organizasyonun sunumunu Başkan Yardımcısı Eğitimci Erol Yıldırım yaptı. Daha sonra katılan Yusufeliler Dernek Başkanı Eğitimci Abdurrahman Aslan ve Hacer Özyürek birer teşekkür konuşması yaptılar. Yemek hoş sohbet içinde devam etmiş ve tamamlanmıştır.


KADIN KOLLARI YEMEK


YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası