31/Ekim/2011, 01:11 - 
Arsiyad Ziyareti

Arsiyad Ziyareti

Arsiyad vakfımızı ziyaret etti Artvin Sanayici, İşadamı, Yönetici ve Serbest Meslek Mensupları Derneği (ARSİYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Demiröz, Bursa’daki hemşehrileri ve Bursalılar için çalıştıklarını söyledi.

BURSA – 

Artvin Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri, ARSİYAD’ı ziyaret ederek birlikte yapacakları çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Yapılan seçim ile yeni başa gelen Artvin Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Şahin ve üyelerinin yaptığı ziyarette konuşan ARSİYAD Başkanı Mahmut Demiröz, Bursa’da yaşayan Artvinliler’in bundan sonraki süreçte çok daha aktif olarak çalışacağının altını çizdi. Bursa’da varlığını sürdüren hali hazırda tam 28 Artvin derneğinin bulunduğunu hatırlatan Demiröz, dernekler arasındaki ilişkilerin geçmiş dönemde zayıf olduğunu ancak yeni dönemde birlikte çok daha iyi iletişim içerisinde olacaklarını kaydetti. Ferdi değil, birlikte çalışmaktan yana olduklarını vurgulayan Demiröz, “Aynı kültürü ve aynı geçmişi paylaşan Artvinliler olarak, Bursa ve Bursalılar için çalışmaktan mutluluk duyacağız. Burada yaşıyoruz ve burada kazanıyoruz. Bizim asli görevimiz Bursa’da yaşayan hemşehrilerimize destek olmaktır. Ancak bunun yanı sıra Bursa için de elimizden gelen çalışmayı yapmak için kararlıyız” dedi.

 

“BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ”

Bursa için ellerinden gelen çalışmayı yapmak istediklerini söyleyen Artvin Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Şahin ise yeni dönemde çok daha yoğun bir çalışma temposuna gireceklerini kaydetti. diğer Artvin dernekleri ile ortaklaşa çalışarak Bursa ve Bursalılar için projeler üreteceklerini ifade eden Şahin, “Vakıf olarak yapacağımız çalışmalar da yatırımlar da Bursa için olacaktır. ARSİYAD ile önümüzdekiYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANI OSMAN NURİ BAŞARAN
 
FOTO GALERİ
 
VİDEO GALERİ
 
ARTVİN HABERLERİ
 
REKLAM
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
GENEL KURUL BURS BAŞVURUSU SONA ERDİ 2023-e MEKTUP BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN YEMEK
 
E-POSTA LİSTESİ
 
EN SON YORUMLANAN HABERLER
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası