31/Ekim/2011, 01:16 - 
Partilerde Zaman zaman Vakfımızı ziyaret ettiler

Partilerde Zaman zaman Vakfımızı ziyaret ettiler

Chp den Artvin Vakfına ziyaret

CHP`den Artvin Vakfı`na ziyaret

CHP İl Başkanı Gürhan Akdoğan, Artvin Vakfı`nı ziyaret etti. Akdoğan`ın yanı sıra meclisi üyeleri Ceyhun İrgil, Bülent Aslanhan, Osman Ayradilli ve Fatma Atay Artvin Vakfı`nın yeni başkanı Güngör Şahin ve yönetim kuruluna nezaket ziyaretinde bulunarak başarılar diledi

Ziyarette konuşan Artvin Vakfı Başkanı Güngör Şahin, sivil toplum kuruluşlarının önemine değindi. Artvinlilerin Bursa`da çok yoğun olarak yaşadıklarına dikkat çeken Şahin, sivil toplum kuruluşu olarak neler yaptıklarını ve projelerini anlattı. Vakıf olarak başta Artvinliler olmak üzere kentte yaşayan ihtiyaç sahiplerine destek olduklarını ifade eden Güngör Şahin, özellikle eğitime önem verdiklerini ve öğrenci burslarını ciddiye aldıklarını vurguladı. CHP İl Başkanı Gürhan Akdoğan da, referandum süreci ile ilgili olarak ilk Artvin Vakfı`nı ziyaret ettiklerini belirtti. Anayasa değişiklik paketinin Cumhuriyetin temel ilkelerini, Atatürk İlke ve İnkılaplarını, demokrasiyi geliştireceğine inanmadıklarını ifade eden Akdoğan,  “Gelecekte bizi karanlığa sürükleyecek maddelere hayır, Türkiye 12 Eylül eşiğini aşmak zorundadır” dedi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANI OSMAN NURİ BAŞARAN
 
FOTO GALERİ
 
VİDEO GALERİ
 
ARTVİN HABERLERİ
 
REKLAM
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
GENEL KURUL BURS BAŞVURUSU SONA ERDİ 2023-e MEKTUP BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN YEMEK
 
E-POSTA LİSTESİ
 
EN SON YORUMLANAN HABERLER
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası