20/Aralık/2012, 02:16 - 
ONLİNE BAĞIŞ

ONLİNE BAĞIŞ

Web Sitemizde Online Bağış Yapmak

Değerli Üyelerimiz, Hemşerilerimiz ve ziyaretçilerimiz,

 
            Vakıf yönetimi olarak bağışçılarımıza kolaylık olması doğrultusunda önemli bir adımı gerçekleştirmiştir. Bu çerçevede web sayfamızın sağ üst köşesine kredi kartı vasıtasıyla emniyetli bir şekilde online bağış yapılabilir duruma getirilmiştir. Ayrıca hemen altında havale yoluyla bağış yapabilmek için TL, DOLAR ve EURO hesaplarımız IBAN numaraları yazılmıştır. Bu hesaplara da bağış yapılabilir.  
 
             Vakfımız 2012-2013 yılı eğitim öğretim döneminde çoğunluğu üniversite öğrencisi olmak üzere 115 öğrenciye burs vermektedir. Burs alan öğrencilerimiz yurdumuzun çeşitli yörelerindendir. Vakfımız sadece Artvinlilere değil Bursa'da yaşayan her muhtaca ulaşmaya çalışmakta ve bunu hedef haline getirmiştir. Burs için ödenek yapılan bağışlar ve vakıf gelirleriyle karşılanmaktadır. Bu anlamda, yapacağınız bağışların her kuruşu ihtiyaç sahiplerine gitmekte ve vakıf senedinde yazılı görevleriyle ilgili harcanmaktadır. Bu nedenle, bağış yapmanın azı çoğu olmaz düsturu ve damlaya damlaya göl olur prensibiyle az veya çok demeden bağışlarınızı bekliyoruz. Yönetimimizin çalışmalarıyla, sizlerin de bağışlarınızla gelirlerimizi artırabilirsek daha çok öğrenciye burs ve ihtiyaç sahiplerine yardım verebilme şansını yakalayacağımıza inanıyoruz. Saygılarımızla, 
 
 
 
                                                                                               Artvin Vakfı Yönetimi
 YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Duyurular HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANI OSMAN NURİ BAŞARAN
 
FOTO GALERİ
 
VİDEO GALERİ
 
ARTVİN HABERLERİ
 
REKLAM
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
GENEL KURUL BURS BAŞVURUSU SONA ERDİ 2023-e MEKTUP BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN YEMEK
 
E-POSTA LİSTESİ
 
EN SON YORUMLANAN HABERLER
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası