01/Mart/2013, 01:54 - 
BAĞIŞÇILARA TEŞEKKÜR

BAĞIŞÇILARA TEŞEKKÜR

VAKFIMIZA BAĞIŞTA BULUNANLARA TEŞEKKÜRLER

Sayın Bağışçılarmıza,

Vakıflar, kendi kazançları dışında vakfedenler tarafından yapılan nakdi yardımlar ile yaşamlarını sürdürürler. Vakıflar sivil toplum kuruluşu olmakla birlikte, diğer oluşum sivil toplum kuruluşlarından farklı özellikler taşımasıdır. Vakıflar, bulundukları sosyal ortamda yaşayanların ihtiyaçlarını gidermede, burs vermede ve bulundukları şehirlerin kalkınmasında, sosyal etkinliklerinde önemli rol alırlar. Bağışlar bu nedenle çok önemlidir. Sizler tarafından bilinmelidir ki, bu vakıf adına yapacağınız her bağış, hayır işlerinde kullanılmakta, hayrı olmayan hiç bir yerde bir kuruş harcanmamaktadır.

 

Bu çerçevede, Vakfımız ve yönetimimize göstermiş olduğunuz güven duygusuyla web sayfamızda bulunan Bankaya ait webpos ile online olarak yaptığınız bağışlar için sizlere sonsuz teşekkürler ederiz.

 

                                                                                              VAKIF YÖNETİM KURULUYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Duyurular HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANI OSMAN NURİ BAŞARAN
 
FOTO GALERİ
 
VİDEO GALERİ
 
ARTVİN HABERLERİ
 
REKLAM
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
GENEL KURUL BURS BAŞVURUSU SONA ERDİ 2023-e MEKTUP BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN YEMEK
 
E-POSTA LİSTESİ
 
EN SON YORUMLANAN HABERLER
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası