22/Ekim/2013, 17:05 - 
KADIN KOLLARIMIZ YARDIMDA EN ÖNDE

KADIN KOLLARIMIZ YARDIMDA EN ÖNDE

Kadın Kollarımız Yardımlarına devam ediyor.

            Vakfımızın çalışkan ve özverili Kadın Kolları Başkan ve üyeleri titiz bir çalışma ile tesbit ettikleri yardıma muhtaç bir aileye yardım etmek için hazırlık yapmış, aileyi tespit etmiş ve daha önce yaptıkları gibi yardım yapmaya her zaman devam edeceklerini göstermişlerdir. Bu faaliyet kapsamında bir araya gelen Vakıf Genel Sekreteri İsmet Aydın, Kadın Kolları Başkanı Halide Subaşı, Üyeler ; Şaziye Mustafaoğlu, Suna Hamzaoğlu, Nedime Önel, Bahtinur Avcı, Zayide Usta Millet mahallesinde ikamet eden yardıma muhtaç aileyi ziyaret etti. Ailenin annesi Kezban Balcı tarafından gelen heyet hoş sohbet ortamında ailesi ve geçimleri ile ilgili bilgilendirme yaptı. Aile reisinin zaman zaman iş bulduğunda çalışabildiğini, üç çocuklarının olduğunu, üçününde okula gittiklerini, bir kızlarının sağlık sorunlarının bulunduğunu ve ekonomik zorluklar içinde bulunduklarını dile getirdi.     

            Genel Sekreter İsmet Aydın "elimizden geldiği kadar bu yardımların aralıksız devam edeceğini, yardımlarıda çoğaltmak içinde bazı çalışmalar yapacaklarını" ifade ettikten sonra, Kadın Kolları Başkanımız Halide Subaşı'da "Vakıfların ve onları yönetenlerin görevlerinin muhtaçları tesbit edip yardımda bulunmak, burs vermekdir. Gelirlerinin uygun yerlerde ve uygun insanlara yardımda bulunmak suretiyle harcama yapmakdır. Ancak, bu yardımların daha çok aileye gidebilmesi Vakıfa yapılacak yardımlarla eşdeğer olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, hemşerimiz olsun olmasın vakfın farkında olan herkesin daha çok yardım yaparak, bir hayır kurumu olan Vakfımızın güçlenmesine yardımcı olunmalıdır." dedi.  

             Daha sonra hazırlanan iki koli yiyecek yardım paketi ve bir miktar para, Kadın Kolları başkanı ve üyelerce Keziban Balcı'ya teslim edildi. Bir müddet daha sohbet devam etti. Çocukların üniversiteli olması halinde burs konusunda yardımcı olunabileceği söylendikten sonra aileye veda edildi.


KADIN KOLLARI YARDIM ETKİNLİĞİNDE


YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Duyurular HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANININ MESAJI
VAKIF BAŞKANI OSMAN NURİ BAŞARAN
 
FOTO GALERİ
 
VİDEO GALERİ
 
ARTVİN HABERLERİ
 
REKLAM
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
GENEL KURUL BURS BAŞVURUSU SONA ERDİ 2023-e MEKTUP BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN YEMEK
 
E-POSTA LİSTESİ
 
EN SON YORUMLANAN HABERLER
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası