25/Ekim/2013, 17:01 - 
VAKIF YÖNETİMİNDEN YENİ VALİYE ZİYARET

VAKIF YÖNETİMİNDEN YENİ VALİYE ZİYARET

Vakıf Yönetiminden Bir Heyet Yeni Valiye -Hoşgeldin- Ziyaretinde Bulundu

           Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Şahin, 2.Başkan Osman N.Başaran, G.Sekreter İsmet Aydın, Yön.Krl.Üyesi Cemil Ocak ve Yön.Krl.Üyedi Yüksel Köse'den oluşan bir heyet,  Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti. Son valiler kararnamesiyle Van’dan Bursa’ya tayin olan Vali Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret eden Güngör Şahin Başkanlığındaki heyet, yeni görevinde başarılar diledi...

            Ziyaretin tanışma faslından sonra, Vakıf Başkanı Güngör Şahin, yönetime seçildikleri tarihten itibaren gerçekleştirdikleri faaliyetleri, kazançları, yardımları ve çok sayıda öğrenciye verilen bursları ve kültürümüzü yaşatmak için verdikleri mücadeleyi anlattı. Vakıfdan, Artvinliler ile Bursa'da yaşayan herkesin hizmet aldığını ifade etti.
 
            Vakfın, Artvinliler için çok iyi bir kurum olduğunun altını çizen Sayın Vali Münir Karaloğlu,  kültürlerin yaşatılmasının bir zorunluluk olduğunu, yaşanılan yerdeki halkla bütünleşerek yaşanılması ve hizmetin verilmesi gerektiğini ifade etti. Vakıf Başkanı Güngör Şahin'de Bursa'da yapılacak her türlü sosyal faaliyetlerde bulunmak istediklerini ve anlamda Vakfımızın üzerine düşen bir görev olursa yapmaya hazır olduklarını ifade etti.
 
             

 

          


VALİLİK ZİYARETİ


YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası